Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van e olyan Bukkit plugin ami...

Van e olyan Bukkit plugin ami 1 x koordinátáig kigenerálja a világot?

Figyelt kérdés
nem kéne hogy belenyúljon a gyári render szabályba, csak az hogy kigenerálja a mapot. mintha elmennék felfedezni, csak minden irányba egyszerre történjen meg. Azért kell hogy a gép erőforrásai ne csappanjanak meg annyira, amikor 4 en elindulunk felfedezni... 1 Core 2 Quad q6600 nem preferálja, ha ezt tesszük így gondoltam 1 pluginnal előre kigeneráltatnám vele pl este a mapot.

2017. aug. 21. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
van WorldBorder azt hiszem
2017. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kipróbálom, köszi
2017. aug. 22. 23:46
 3/6 anonim ***** válasza:
VAGY! menny a szerverbe -> server.properties -> max-world-size=29999984 és rakd át amennyire szeretnéd
2017. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez begenerálja nekem előre a mapot? a plugin amit a fentebbi illető ajánlott bejött, az I7 el 1 este alatt sikerült 1 30gb os mapot generálni :D
2017. aug. 23. 23:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Lol mi a tosz .-.
2017. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyit el mondok mind én voltam.. mármint az összes válaszoló eddig
2017. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!