Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 64bit lassan indul?

Windows 7 64bit lassan indul?

Figyelt kérdés
A probléma:Adott egy gép,új alaplappal és procival.Feltettem rá a win7 ultimate 64bitet.Net-keretrendszer,drievrek a legfrissebbek.Minden fent van a merevlemez vezérlőé is.Két biztonsági szoftverem van:ESEt Smart Security legújabb,és a Malwarebytes.A Malwarebytes automatikus indítása ki van kapcsolva,és a valós idejű fájlrendszervédelme is.Azért van fent,hogy az ilyen kéretlen szutykokat eltávolítsa.A probléma:Az asztal gyorsan bejön,a gép viszonylag használható is.De alul az internet ikonjánál forog az a karika tudod.De a net működik meg a gép is.De kb 3-4 perc múlva jelenik meg az Eset ikonja,meg lent a jobb sarokba az a többi ikon,pl Grafikus kártya illesztőprogramja,stb.Az msconfigban a szükséges dolgokon kívült mindent kinyomtam.A windwos telepítést követően frissítve volt.

2017. aug. 23. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Defendert kapcsold-tiltsd le. Gyorsítási beállításokat érdemes elolvasni a neten. Lapozó fájl, stb..

Én nem használtam ugyan soha Ultimate-ét, de úgy mondják az eleve lomhább.

2017. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A lapozófájlokkal bűvészkedkem már jó
2017. aug. 24. 20:52
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Bekapcsoláskor a feladatkezelőben megnézhetnéd hogy mi eszi a gépet. Ha a vírusírtó karanténjában vannak bezárt dolgok töröld ki, mert azt bekapcsoláskor leszokta ellenőrizni. Ütemezett feladatok között is megnézheted mik vannak, hátha valami be van ütemezve minden bekapcsolásra.

Nem tettél fel valamilyen túlbuzgó tisztítóprogramot? Egy JRT-t lefuttatnék az letöröl minden kéretlen programot (is) amit esetleg nem látsz és az ütemezett feladatokat is átnézi:

[link]

2017. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Malwarebytes már próbáltam leszedtem a karantènból mineent,Eset van mellette a Malwarebytes nem indul az Esettel egyszerre,valós idejú védelme csak az Esetnek van.
2017. aug. 25. 09:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem frissen telepített rendszerről van szó!?


>vizuális hatások minimumra>lapozófájl fix>visszaállítási pontok csak a c-re>rendszer-visszaállítás méretének beállítás>töredezettség mentesítés>néhány regedit beállítás(google)>hibernálás kilövése, ha nem használod> és a sunyi Defender leállítása/kikapcsolása, mert addig két víruskergető van a gépen> ccleaner program.



http://dirtywindows pont hu/2011/11/16/7-1-0-522/

2017. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már hasít karantént kellet csak törölni,lapozófájlt eredeti mèretére állítottam,már futtattam töredezettmentesítést is,de nem jelzett töredezettséget,defendert,és win tűzfalát az eset alapból lelőtte,Ccleanert alapból is használtam,a win7 kinézetet,és az aerót hagon elbírja a gépem.Ès természetesen írtam,hogy Eset mellé hssználok Malwarebytest is,De az n indul win induláskor,és annak a valós idejű védelme is kivan kapcsolvs.
2017. aug. 25. 13:02
 7/12 A kérdező kommentje:
De kb egy hetes a win,már írtam tökéletes.Az Eset karantén volt tele!
2017. aug. 25. 13:04
 8/12 anonim ***** válasza:
No, ha tökéletes, akkor jól vagyon... D
2017. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De a karantén miért lassította?
2017. aug. 25. 13:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam az a kérdés, miért volt tele egy frissen telepített rendszernél...lehet valamit nem vágok persze!?

Milyen ultimate ez?

2017. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!