Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy számítógépes kértünk...

Egy számítógépes kértünk "újratelepítést" 3-4 ezer forint szerintem elég olcsó ahhoz hogy eredeti legyen (amúgy 64 bites windows 10 Enterprise vagy mi. Eredeti szerintetek?

Figyelt kérdés
Ja és miután megkaptuk a windows defender egy autokms vagy milyen vírust észlelt utána jártam és ez csak az open office aktiváló crack je. De ha ezt képesek voltak crackalni akkor a windowst is nem?

#eredetiség #Windows 10 #mittomén ide mit kell irni
2017. aug. 23. 15:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az baj. Meg kell keresni és akkor fordulhatsz a fogyasztóvédelemhez. A számlával tudod bizonyítani, hogy a szaki lopott szoftvert telepített a gépedre. Ingoványos terület ez egyébként, lehet még téged is elővennének. Magyarországon sosem lehet tudni.
2017. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ahogy elnezem, most a takony turja az ovodast jelenseg van. A 3-4 ezer ft az ujratelepites munkadija, ami egy szamtevh uzletben 7-10 ezer. A termek dija, amit ujra akarsz telepiteni, 25 ezer. Ugye nem kerdes, hogyha te, mint megrendelo, nem adtal neki megvasarolt rendszert, akkor elvarod, hogy esetleg o vegye meg sajat penzbol, aztan 3-4 ezerert telepitse? Kit akarsz feljelenteni? Lopott rendszert hasznalstal es hasznalsz az ujrazelepites ota. Ha a BSA maganszemelyeket is vizsgalna, a muanyaglakat radrohadna.
2017. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
És baj ha kitöröltem az autokms t?
2017. aug. 23. 17:02
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem baj. Csak nem tudod majd hasznalni a rendszert.
2017. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
És mennyi idő mulva jelez?
2017. aug. 23. 18:00
 16/18 anonim ***** válasza:
Az ebay-en 700 és 1500 ft között lehet kapni kódot, amely a win10-et legálissá teszi. A dobozos verzió persze ennél sokkal drágább.
2017. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam a frissitéseket.... legalábbis beálitottam hogy figyelmeztesen mikor frissit és ha ellenőrzös frissités vagy mi akkor kikapcsolom a frissitést
2017. aug. 23. 18:34
 18/18 anonim válasza:

1. Nem fizettél a rendszerért, nem fordulhatsz így senkihez, és még csak nem is reklamálhatsz. 4k-s munkadíj ellenében nincs ember a földön, aki neked feltelepít egy több tíz ezer forintos OS-t.


2. Mivel leszedted a KMS-t, teljesen mindegy, hogy figyelsz e az ellenőrzést végző update-re vagy sem, vagy hogy be vannak e kapcsolva a frissítések egy adott rendszeren, nemsoká reklamálni fog a Win 10 egy aktiválásért. Ugyanis a KMS 180 napra előre aktivál, majd minden 180 nap után újraindítja a folyamatot, így tartva meg a rendszer aktivált állapotát. Mivel letörölted, nincs honnan újraindulnia.


Mit tehetsz? Megtanulod hogyan kell feltenni egy Windows-t, ami még támogatott, majd megtanulod hogyan kell aktiválni, és használod csendben és boldogan mint mindenki más, aki nem fizetett érte.

2017. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!