Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha 1360x768-as felbontáson...

Ha 1360x768-as felbontáson játszom, akkor hogyan érdemes felvenni és konvertálni a videót?

Figyelt kérdés
Több felvevő programot is próbáltam már Bandicam, OBS, Radeon Relive, de a felvétel képminősége elég rossz szokott lenni. Ilyen felbontásnál hogyan érdemes a felvételt beállítani? Mert pl. kilehet választani, hogy a natív 1360x768 felbontáson vegye fel, vagy pedig 720p-ben vagy 1080p-ben. Amikor a 720p-t választom, olyankor nagyon rossz lesz a képminőség. Érdemesebb a natív felbontásban felvenni inkább? Illetve konvertálni hogyan volna érdemes? Ott is a natív felbontást érdemes választani? A Youtube úgy tudom a 720p és 1080p felbontásokat preferálja jobban, de ha 720p-re konvertálom, akkor megint rossz lesz a kép. Valami ötlet esetleg? Köszi a segítséget előre is!

2017. aug. 24. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
natívon vedd fel, majd 720p -re konvertáld.
2017. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Köszi, akkor úgy állítom majd be. Egyébként amikor streamelek ott is natívra érdemes beállítani? Live-ozni is szoktam néha, OBS progit használok olyankor.
2017. aug. 24. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Natív neked is jobb, nem rontja a képet. :-)
2017. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!