Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Attól még működhet rendesen a...

Attól még működhet rendesen a Google Chrome ha indításnál kiírja hogy "Ez a számítógép a továbbiakban már nem fogja megkapni a Google Chrome frissítéseit, mert a Windows XP és Windows Vista rendszereket már nem támogatjuk"?

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nemfog.

Ahogy le is van írva: arra a gépre már nem lesz frissítés kiadva. Egyszercsak belefutsz egy olyan oldalba, ami már nem fog működni a régivel.

Amúgy cca 1 éve kiírja, eddig nemzavart?

2017. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig nem XP volt a gépemen, nagyon lassú volt mert eléggé tele volt szeméttel és a szervizbe ahová vittem XP-t telepítettek rá. Tegnap hoztam haza, és akkor láttam először hogy kiírja az üzenetet.
2017. aug. 24. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Komoly szakemberek lehetnek :-)


Én szabadulnék az XP-től, minimum Windows 7 a javallott, 2020-ig kap biztonsági frissítéseket.

2017. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem az ő szakértelmükkel van baj, én kértem hogy XP-t tegyenek rá mert elég régi gép, és az újabb rendszerek nem futnak jól rajta (akadoznak a videók,filmek), viszont XP-n nincs ilyen probléma.

Ők mondták is hogy már nincs legális XP licencük, ezért arról a dvd-ről telepítették amit én vittem nekik.

2017. aug. 24. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Ettől még az XP "kiment a divatból" jó pár éve.

keverék benzint se árulnak, mióta megritkultak a trabantok.

2017. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!