Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek ez esetben a gta...

Danimako kérdése:

Mit tegyek ez esetben a gta 5-tel? (lent részletesen)

Figyelt kérdés

Tehát az van, hogy feltelepítettem a gta 5-töt, mint ahogy már kb. 20-szor. Minden telepítés után még le szokott tölteni ilyen egyé fájlokat meg frissítéseket. De a multkor amikor elindítottam az ikont a telepítés után a letöltések helyett ezt írta ki: "The rockstar games services are unavailable. please try again later or check the gta online status page for maintenance and outage notifications: [link]

Na most én megnéztem ezt a linket, de nem találtam semmi olyat ami segítene. Arra gondoltam, hogy talán nem elérhető a rockstar. De vagy öt napon át mindennap legalább 2-szer megpróbáltam, és már a végén gyanús lett. Megkérdeztem egyik barátomat, hogy neki elindul-e, és azt mondta, hogy épp most is gta online-ozik. De ezután az egész gépemet újratelepítettem, hátha nálam van tényleg a gond. De ez sem segített. Ha valakinek van ötlete vagy tippje, hogy, hogy oldható meg ez a probléma, kérem írja meg. A válaszokat előre is köszönöm! :)



#GTA 5 #rockstar error
2017. aug. 24. 15:45
 1/1 RyanC86 válasza:
Eredeti a Gta 5-öd ? És ha igen honnan vetted mert én steamon vettem és minden jó vele
2017. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!