Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi történik ha nem adom le a...

Mi történik ha nem adom le a táppénzes papírt a munkehelyemen ilyen esetben? Részletesen lent

Figyelt kérdés

X napon beteg lettem,rosszul voltam,kijött az orvos,azon a napon dolgoztam,de felvett táppénzre.Másnap továbbképzéses szabadság lett volna,amire elmentem mert jobban voltam,így azt a munkahely igazolta.Következő napokban pedig szabadságon voltam,amit már előre kivettem,tehát nem a betegség miatt..hétvége után pedig mentem dolgozni.

Amikor lementem a dokihoz kontrollra mondtam h nem kell tp papír de odadta.A régebbi orvosom mindig akkor adta oda ha kértem.


Ha nem adom le a munkahelyemen lehet abból gond?

A napjaim igazolva vannak mert szabin voltam és dolgoztam így ha leadom akkor kevés pénz jár a tp-re.


2012. jún. 15. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Javítsd ki ha rosszul értelmeztem.

Szóval dolgoztál,de rosszul lettél így kijött a doki aki táppénzre vett.

De azt a napod végigdolgoztad. Másnap dolgoztál(végül is a továbbképzés is munkaidőnek számít),utána meg szabin voltál ami jó előre ki volt írva.

Akkor nem kell táppénz. Nincs értelme..Amikor dolgoztál azt fizetik. A szabid ki volt írva fizetik..

Esetleg akkor érdemes leadni a táppénzes papírjaidat ha nem akarod hogy a szabid elússzon..Mert ha táppénzen vagy akkor nem lehetsz szabin is,így a szabadságod megmaradhat későbbre is)

2012. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak.igen az amit te is írtál.igazolva vannak a napjaim de a doki odaadta a tp papírt meg gépben is benne van.Kettőn pedig nem lehetek egyszerre.Munkanap/szabi és táppénz.


Tehát ha nem adom le munkahelyemn abból nem lehet gond?

2012. jún. 15. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem adod le, és a munkapok valóban igazolva vannak ahogy írod, akkor a táppénzes papír mehet a kukába, nem kell vele törődnöd.
2012. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó.Köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!