Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Professinal hiba,...

Windows 7 Professinal hiba, de mi a hiba? :D

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap vettem egy teljesen eredeti Windows 7 Professional operációs rendszert.Ma felakartam telepíteni.Be akartam tenni a DVD-t a gépbe, beállítottam, hogy a DVD-ről induljon a gép, el is indította.Elkezdi betölteni a Windows fájlokat(Windows loading files vagy mi:D) majd kiírja, hogy "Starting Windows" majd egy ilyen hiba fogad(a képet linken megnézhetitek) [link] Nem tudom mi lehet a probléma, remélem Ti tudtok segíteni.Ha segítetek, azt előre is nagyon köszi!
2010. máj. 25. 15:46
 1/5 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem írni, hogy Windows XP alól meg rendesen fel is tudnám telepíteni, de egyelőre nem merem, mert kitudja, lehet aztán emiatt a hiba el sem indulna boot választásnál.
2010. máj. 25. 15:54
 2/5 anonim ***** válasza:

itt tedd fel a kérdésed, ha már megvetted...

(WIN-7 Támogatás)

[link]

2010. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huh, köszi!Pont egy ilyen oldalt kerestem már ahol ezt feltehetem.:)
2010. máj. 25. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez elvileg kompaktibilitási hiba... leformáztad a partíciót telepítés előtt?
2010. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha, csak a Windows XP meghajtót nem, de az nem az elsődleges meghajtó.
2010. máj. 26. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!