Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Biztonsági mentést készítő...

Biztonsági mentést készítő program amely a célhelyen checksum-ellenőrzést is végez forrásfájllal összehasonlítva?

Figyelt kérdés

Windows és Linux alatt működő biztonsági mentő programot keresnék, amely figyel arra, hogy garantáltan sérülésmentesen menjenek át a fájlok (checksum-ot, vagy SHA értéket ellenőriz)...

Jobb lenne, ha lenne parancssoros változata is, kapcsolókkal.

Ha csak Windows alatti van, az is érdekelne, de ha Windows és Linux alatt is menne az lenne a legjobb...

Néha külső winchester-ekre hibásan másolódnak az adatok, mert pl. külső ház elektronikája megsérül és hibázik másolás közben.

Rsync sem ellenőrzi célhelyen a lenyomatot ahogy észrevettem, maximum backup során a forrás fájlnál...

Ezen kívül a Windows alatti rsync nagyon-nagyon lassú...

Xcopy, robocopy és hasonlókban annyira nem bízom és Linux alá is kellene megoldás.



2017. aug. 26. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én régóta aomei bacuppert használok, nekem még nem volt hiba. Van ingyenes verziója, időzíthető, tud tömöríteni, jelszavazni, van benne e-mail értesítés, kezel nas-t és egyèb megosztásokat és még sorolhatnám. Csak ajánlani tudom.
2017. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tartok tőle, hogy Linux alatti változata nincs de majd megnézem.
2017. aug. 27. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!