Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen rendszert telepítsünk...

Milyen rendszert telepítsünk új gépre? Windows 7 vagy 8 inkább?

Figyelt kérdés
Van aki a win 7-et mondja stabilnak. Én kissè elavultnak tituálom ha azt nézzük, hogy már nem is jár hozzá microsoft frissítés.
2017. aug. 28. 06:10
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Windows 10. Némelyik tényleg új gépre úgyse lesz esetleg driver máshoz.
2017. aug. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a Windows 10?
2017. aug. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Win 10-et. Már régóta használom semmi baja. Sőt egyre jobb.
2017. aug. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kiadáskor és meg utana is eleg gagyi volt a win10, de most(főleg a creators update óta) nagyln jó rendszer. Egyszerűen imádom. Én pro-t ajánlok mert vannak benne olyan cuccok amik a homrban nincsenek es konnyne meglehet veluk oldaninproblemakat(asszem a device manager is ilyen). A másik meg hogy nagyon sokaig lesz tamogatott es folyton bővítik a renddzert, van bormális visszajelzési központ. Egyes esetekben a modern UWP appok kifejezetten hasznosak. És a rendszer natívan kompatiblis szinte bármivel. Amásik meg higy szerintem nagyon jól nez ki a rendszer, öröm hasznalni. Én Insider Preview-ot hasznalok, fast ringben és álatalaban ezekkel sincs semmi gon általaban, de ha megis azt egy ket eheten belul kavitjak is. Az ertesitesi panel szerintem egy nagyon hasznos dolog, aminek mar reg ideje volt. Amugy igy insider previewal sokkal szebb a rendszer es tobbet tud. Kedvencem az a funkcio amivel ha csinalok vmit telefonon akk megosztasnal ramegyek hogy send to pc es megjelenik a gepemen, vagy forditva.
2017. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
Bár nem mondtad milyen gép asztali/laptop és azt se milyen a konfig. De bármelyik is, én is a Windows 10 -et ajánlom. Azt fejlesztik folyamatosan és arra lesz a legtovább támogatás is. Meg pl ha új játékokkal is szeretnél játszani, akkor is a 10 a nyerő, ugyanis a korábbi Windowsok nem támogatják a DirectX 12 -t. Ennek hiánya meg erősen bekorlátozza majd a lehetőségeidet.
2017. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni?
2017. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Asztali gépről van szó. Játékra és irodai használatra is.
2017. aug. 28. 12:06
 8/9 anonim válasza:
windwos 10-et érdemes szerintem
2017. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Windows 7-et még 2020-ig fogják "életben tartani". Viszont a win 8-hoz már nincs frissítés. Win 7 vagy Win 10 én azt mondom.
2017. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!