Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok torrentet letölteni...

Nem tudok torrentet letölteni androidon, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy Huawei P8 Lite telefonom, 6-os androiddal (EMUI). Letöltöttem rá a Flud nevű alkalmazást, amivel jól tudom kezelni a torrentjeimet, töltött is rendesen. Vettem egy Sandisk 16 GB-os SD kártyát múlt héten, és pár napja elkezdett rakoncátlankodik a letöltés. A Flud legtöbbször csak 0.1 KB/S sebességgel dolgozik, vagy 0.0-n. Letöltöttem az androidos uTorrentet is, éjjel elkezdtem tölteni 3 torrentet, úgy tűnt működik is. Viszont reggel arra keltem, hogy 3-ból 2 torrent megállt, az egyik 60, a másik 90 százalék körül. Piros csíkkal és felkiáltójellel jelzi, hogy baj van, de nincs hibaüzenet, nem tölt. Újraellenőrzés után is tölt pár másodpercig, majd ugyan ezt csinálja.


Az SD káryával van baj? Meg lehet oldani a fájlok elvesztése nélkül?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. aug. 28. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, jó esélyjel az sd döglődik. Esetleg hamis és mégse 16-os ...
2017. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!