Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az az ISDone. Dll hiba...

Mi az az ISDone. Dll hiba telepítés során?

Figyelt kérdés

Nem tudok egy játékot sem telepíteni ez miatt. megkezdem a telepítést és kidobja ez a hibaüzenetet, és megszakad a telepítés. már mindent megpróbáltam amit a neten találtam. végül ÚJRATELEPÍTETTEM A WINDOWS_t, DE NEM OLDOTTA MEG A PROBLÉMÁT!!!! Mi a ...... lehet ez?????

köszönöm

win 10

gtx 1070

16GBRam

i7 3770K


2017. aug. 30. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ez akkor szokott előfordulni, ha hibás a telepítő (sérült fájlok, sérült lemez, hibásan töltődött le stb.) Feltételezem, hogy eredeti lemezes játék, ebben az esetben regisztráld be a megfelelő kliensbe a játékot és azon keresztül telepítsd.
2017. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sharkxxx ***** válasza:

Találtam egy videó tutoriált ennek problémának a megoldására:

http://www.youtube.com/watch?v=zNkGjxjjIds

Azt mondja benne, hogy a virtuális memóriát kell megnövelni manuálisan 3000 MB-ra.

2017. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit később ugyan... de ugyan ez a probléma jelentkezett nálam új konfiggal. Esetleg bárki bármi megoldást? 🤒
2019. okt. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 stev_221 válasza:
én nekem is ez a hiba mert a forza horizon 5 empress és a codex telepítőben is ez a hiba. nem tudom fel rakini se. a régi konfigom fele ilyen erős most: ryzen 5 1600X 16gb ram rx 560 4gb. és ott ment de most amit irtam a jelenlegi konfigom nem engedi fel rakni.
2023. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 stev_221 válasza:
media/tracks/hendrix/geochunk0.minizip folyton ennél áll meg a telepítő és itt ír hibát sajna :/
2023. okt. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!