Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok olyan wincseszter...

Hogyan tudok olyan wincseszterre Win7-et felrakni amin már van egy másik gépre telepített win7 és adatok s nem akarom letörölni egyiket se?

Figyelt kérdés
Adva van egy laptop, melybe ssd-t raktam, s a régi hadd-t kivettem. Most használnám egy teljesen más asztali géphez de nem arra lett telepítve. Azonban nem akarom a kész rendszert letörölni, úgy akarnám megoldani hogy rátelepítem a másik gépre ott használom, de bármikor visszarakhassam a laptopba és ott is használhassam rendszerlemezként. hogyan oldható ez meg?
2017. aug. 30. 14:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nem látok rajta gtp feliratot.


model:st500lm012



particiót akkor is fel kellett rakni amikor az xp-win7 párost akartam csinálni.


ellenben máskor is kiirta már telepités közben hogy a winyőt van egy másik oprendszer is, csak eddig olyankor töröltem.


nekem az lenne a legjobb, ha win7 lenne a másik gépen is.

akkor telepitek, kiirja hogy van egy másik oprendszer, particionálok, s kijelölöm a particonáltat is bottlemeznek? s melyik program is az aminél bekapcsoláskor eldönthetem melyikről bootoljon?

2017. szept. 1. 13:23
 12/14 coopper ***** válasza:

Ha két eltérő operációs rendszered van, akkor az utoljára telepitett operációs rendszer létrehozza a boot menüt és minden inditásnál, választhatsz a telepitett operációs rendszerek között.


Irtam a #2-dik hozzászólásomban : Ha ugyanolyan operációs rendszert szeretnél akkor kell egy boot manager (erre kerss rá googléban), de egyet ajánlottam is "bootit ng" illetve mostmár Bootit Bare Metal.


Üdv.

2017. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszi, asszem most már értem. egy kérdés még utoljára.

akkor jól értem, rakjam vissza abba a laptopba a winyót aminek a hardverére telepítve van a win7, ott töltsem le ezt, ott jelöljek ki másodbotparticiót s ezekután rakjam át az asztali gépbe telepítésre?

2017. szept. 1. 15:11
 14/14 coopper ***** válasza:
Igen, valahogy úgy.
2017. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!