Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 4 sehogysem akar betölten...

Sims 4 sehogysem akar betölteni, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet a következő

Lassan egy hete, hogy megvettem(!) a The Sims 4 c. játékot. Amikor elindítottam semmi szokatlant nem tapasztaltam, hamar a főképernyőn találtam magam, majd nekiálltam elkészíteni a háztartásomat. A simek megalkotása után ugye következett volna a beköltöztetés, kiválasztottam a házat, aztán a játék elkezdett tölteni, a probléma csak az, hogy ez egy véget nem érő folyamat. Ennél a fázisnál egyszerűen megáll. Próbáltam már újratelepíteni, de nem változott semmi. Ilyenkor mi a teendő?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 31. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Számítógéped konfigja ?

Illetve hogyan telepíted fel ?

Mindegyik telepítési lépést írd le légyszíves .

2017. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem igazán vagyok otthon a számítógépeknél, de ha ez fontos, egy packard bell laptopom van, windows 10 pro operációs rendszerrel. HD Graphics 1650 Mhz, 2 mag, 2 logikai processzor.

A játékot erederileg lemezről kezdtem telepíteni, de problémák adódtak, úgyhogy az origin által felkínált lehetősséggel éltem és az originen keresztül letöltöttem az internetről.

2017. aug. 31. 20:41
 3/3 anonim válasza:
75%
Ez mi a jóisten haragját keres a humorban?!
2017. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!