Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Gran Turismo Sport jobb...

A Gran Turismo Sport jobb lesz mint a forza 7 vagy a Horizon 3?

Figyelt kérdés
Csak autob*zi vagyok és nem tudom hogy melyik konzolt vegyem és ez a ket jatek a donto

2017. szept. 1. 21:16
 1/10 anonim válasza:
49%

Ez most kérdés?

GT

2017. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pillanat, mindjárt megnézem a kristálygömbben.
2017. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Grafikailag a GTS mindent meg fog b***ni, de tartalmilag nagyon keskeny. Kb. 150 autó, szemben a Forza 7 több, mint 700 járgányával. 19 pálya, amiből csak 3 valódi, szemben a Forza 7 30 db lézer-szkennelt eredeti pályájával. Tuning gyakorlatilag nem létezik, csak pár csúszkát lehet tologatni. A Forzában csak a kereket több, mint 40-féle módon lehet állítani, a motorról és a felfüggesztésről, aerodinamikáról nem is szólva. A GT-ben még átfesteni sem lehet a kocsikat, a Forzában több millió féle fényezést, fóliázást, matricázást lehet variálni és letölteni a mások kreációit.

Valószínűleg a GT7 lesz az igazán definitív autószimulátor, ha megjelenik egyáltalán valaha.

2017. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
A három játékból amit említettél, kettő meg sem jelent. Az utóbbi két GT (5-6) mind csalódás volt, nem tudom miért gondolja az előttem posztoló, hogy mindent meg fog b*
2017. szept. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4: Tudom, nehéz az olvasás művészete, de próbáld meg még egyszer!


"GRAFIKAILAG a GTS mindent meg fog b***ni..."

Láttad már a GTS és a Forza 7 grafikáját? Én láttam, és játszottam is mindkettővel, nagyon nincsenek egy szinten. Nemrég nyomtam a Project Cars 2 bétáját PC-n, minden csúcsra húzva, és még az sem közelíti meg a GTS árnyékolását, fénytörését, plasztikusságát. Ne a Youtube videókból indulj ki.


"Az utóbbi két GT (5-6) mind csalódás volt..."


Neked lehet, hogy az volt, de ne vetítsd a saját véleményed az egész világra. A GT5 tényleg soványka és félkész volt, de a GT6?

Ötmillió eladott példány, 81-es Metacritic átlag. Tudom, azok mind hülyék, csak te vagy helikopter...

2017. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom miért fáj a GT fanoknak az, hogy a rivális meglépte a játékukat. Azt most így át is ugranám, hogy te játszottál mindkét meg nem jelent játékkal, mindenki azt mond amit akar egy noname fórumon. Ha azt hiszed attól jobban igazad van, hogy szavazgatod a kommenteket akkor tessék. Ha már ötmillió akkor inkább arról beszélj miért fogyott az előző két számozottból kb 12millió darabonként. Biztos nem azért mert a 6 gyakorlatilag egy felhúzott ötödik rész. Egyébként én is tudok vicceskedni metacriticcel ha szeretnéd.


Forza Motorsport 1 - 92

Forza MS 2 - 90

Forza MS 3 - 92

Forza MS 4 - 91

Forza MS 5 - 79

Forza MS 6 - 87


Forza Horizon 1 - 85

Forza H 2 - 86

Forza H 3 - 91


Gratulálok, a GT6nak egy csúcsán lévő, kitanult PS3ra éppenhogy sikerült jobbat produkálnia mint egy katasztrofális Xbox One launchra kidobott és meglehetősen összecsapott Forzának.


Érdekesség: Tudod miért lesz Sport alcíme az új GTnek? Mert a Polyphony képtelen egy számozott részt összerakni. Addig volt nekik kánaán amíg nem volt rivális. A GT5 száz évig készült, egy vicc volt, aztán azt összecsiszolták a hatban és most megint ott vannak ahol a part szakad, mert képtelenek magas minőségben időre dolgozni.

2017. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: Ez a GT-fan dolog nem tudom, honnan jött, én csak a tényeket írtam le. De Magyarországon láthatólag ez is fanboykodás. Olvasd már el még egyszer a #3-as kommentemet: szerinted azt egy GT fanboy írta?

Valóban mindenki azt ír magáról, amit akar, de én tényleg újságíró vagyok, és többször próbáltam már a GTS-t és a Forza 7-et is. Ha kimentél volna a Gamescomra, te is kipróbálhattad volna, szinte üres volt mindkét stand, egész nap lehetett tesztelni.

2017. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A GT inkább szimulátor, a Forza meg inkább egy autós arcade (szerintem nem csak a Horizon, hanem a 6-7 is). Azt vedd, amelyik játékstílus jobban passzol.


Nekem pl. a Forza jobban bejött, mert én nem vágyom valós beállításokra, élethű szimulációra, nem érdekel az FIA plecsni a játékon, stb. De van a másik oldal, kicsit morcosak is lehetnek a GT sorozatra amiatt, hogy egy ideje nem igen hozza azt a szintet, amit manapság el lehet várni. Láttam én is az új GT-t, hát most majd talán visszatalál az is a megérdemelt helyére. De rólam már lekéstek...

2017. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor a GT elméletileg magába foglalja a NASCAR,WRC,DTM,WTCC stb-it?
2017. szept. 10. 14:17
 10/10 anonim válasza:
Hogy a f...szba lenne jobb az a sz.r mint a forza horizon 3??
2017. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!