Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a sarga csik sony vegasban?

Mi ez a sarga csik sony vegasban?

Figyelt kérdés
Sony vegas pro 12 hasznalok es sehogy sem ertem miert van egy sarga csik mindegyik videomban rendereles utan !? Az interneten sehol nem talaltam ra valaszt . Az egyeduli kategoria akik ilyennel talalkoztak azok mind kis felbontasa videokkal dolgoznak SD meretuek es nekik zold csik jelenik ki a video jobb oldalan fentrol lefele ! Viszont en nagy felbontasu videokkal dolgozom es nekem sarga csikom van a kep folott. Keszitettem egy print screent az egyik videombol igy nez ki az egesz [link] . Valaki aki esetleg ert a sony vegashoz es jart mar hansolo cipoben az tudna segiteni ? En mar lassan kezdem feladni es igy toltom fel a videokat youtube-ra . Valaszokat es segitseget elore is koszonom !

2017. szept. 1. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Térj át a Premier Prora. Lassan fél éve tértem át a Vegasról, no nem divatból, vagy sznobizmusból, csupán a Vegasom(PRO 13. 64-bit) nem tudott le renderelni egy 40 perces Full HD anyagot.

Lehet , hogy az elavult sz.gépem a ludas, de a Premier megcsinálta. Szerintem érdemes a Premierrel foglalkozni, vannak előnyös dolgai, de azért a Sony Vegas is jó progi volt....

2017. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1366×768 nagy felbontású videó? :D Ma már a FullHD is kisfelbontásnak számít. Tényleg próbálkozz meg azokkal a videókkal, amik SD méretűek, mert attól hogy jelentősen kisebb a felbontás, még lehet az ő módszerük fogja megoldani a te problémádat is.
2017. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
azokkal a módszerekkel, amit az SD méretűekhez ajánlottak*
2017. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeretnek minoseget vesziteni azzal hogy SD meretben keszitem el a videot ! szarintem nagyon pixeles lenne ! annak meg mar nincs ertelme..inkabb a sarga csik
2017. szept. 2. 01:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Tényleg próbálkozz meg azokkal a módszerekkel, amit az SD méretűekhez ajánlottak mert attól hogy jelentősen kisebb a felbontás, még lehet az ő módszerük fogja megoldani a te problémádat is.
2017. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de attol nem veszitek minoseget ? nem lesz pixeles a video ?
2017. szept. 2. 20:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne a felbontást állítgasd, hanem azt a módszert csináld végig, amit a kis méretű videókhoz ajánlottak. Attól még a minőség nem romlik.
2017. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kozben rajottem hogy nem a renderelessel van baj hanem mar akkor felbukkan a sarga csik amikor importolom a videot ! [link] bal oldali kis videoban is nehezen de latszik es jobb oltalt a preview videonal is mar latszik a sarga csik. csak most tunt fel nekem. szoval import utan egybol elojon !
2017. szept. 3. 03:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs eleve a videón ott az a sárga csík? :D
2017. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nincs... ekkora gyoker azert nem vagyok
2017. szept. 3. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!