Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pinaccle Studio Plus. Vélemények?

Pinaccle Studio Plus. Vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék letölteni egy ingyenes videoszerkeszto programot es sok helyen ezt ajánlják. Tenyleg jó? Mi mindenre alkalmas? Tapasztalatok?

Előre is köszi a válaszokat



2017. szept. 8. 19:51
 1/8 tabaki ***** válasza:

Nem tudom, hogy egy száz eurós program mitől ingyenes, de ha ez neked tényleg nem pénz, járj utána a honlapján, hogy mit tud:

[link]

2017. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha sikerült letölteni, és aktiválni is akkor azt jelezd már nekem is, mert érdekelne ! :)

Köszi.

2017. szept. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DjImipapa ***** válasza:
Hát eléggé érdekes....voltaképpen többet tud, mint az elődei, de nem egetverően, 3d szövegféleséget is ki lehet váltani mással, nem kell az ebben levőre hagyatkozni......gépet ahogy a többi erősen fogja, igényes a kicsike...:) maradok a vegas-powerdirector párosnál...:)
2017. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tabaki ***** válasza:
Én meg a... de hiszen tudjátok, minek ismételgessem, már mindenkinek a könyökén jön ki.
2017. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Blender, tudjuk. :)
2017. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabaki ***** válasza:
Hiába, meglátszik, ki a régi motoros... ;)
2017. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Melyik verzió ingyenes, úgy tudom 21 nél tartanak.
2017. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:

Az elődje, a Pinnacle VideoSpin volt ingyenes, a 2.0 verzió még innen-onnan letölthető (XP/Vista, nem tudom, fut-e az újabb rendszereken):

[link]

[link]

Az oldalak megbízhatóságáért nem kezeskedem.

2017. szept. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!