Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölti rendesen le a...

Miért nem tölti rendesen le a játékot a steam? Miért nem inul?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen máskor is, hogy másik accrol letöltöttem a Rustot és mikor rámegyek a "Play" gombra, akkor kiirja, hogy running és utánna semmi. Nem nyitja meg. Most ugyan ez van a PUBG-nál, barátom accjárol leszedtem, hogy megnézzem mennyi fpsem lenne benne és a 30 GB helyett csak 6.6 GB-ot szed le a játékból és ugyan úgy nem indul :(

2017. szept. 9. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy 30 gigát foglal le a telepítéshez, nem biztos hogy ennyivel meg is tölti. Ha a letöltés 100%-ban véget ért és elindítható a játék, akkor az készen áll a futtatásra. PUBG esetén hamarabb feltételezhető hogy a géped nem elég neki.
2017. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CspCsj ***** válasza:

Bár 30GB-ot írnak a követelményekhez, többen is írták, hogy kb. 7-8GB a tényleges helyfoglalás.


"barátom accjárol leszedtem"

Nem elég másik fiókkal letölteni, - utána a te fiókoddal nem tudod majd használni. (talán csak az ingyenes játékokat)

A játékhoz tartozó fiók nevével/jelszavával is be kell lépni (a Steam kliensbe) a gépeden.

2017. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De azon az accon játszok amin van a játék. A steamen rámegyek a play gombra a könyvtárnál, a bal felin az írás (playerunknown's battlegrounds) zöld szinű lesz kiirja mellette, hogy running és pár másodperc mulva ugyan ugy visszaáll mintha mi sem történt volna.
2017. szept. 10. 09:07
 4/4 CspCsj ***** válasza:

Próbáld a rendszernek megfelelő 32/64 bites VC++ 2015 csomagot újratelepíteni. (64 bites rendszer esetén akár mindkettőt)

[link]

2017. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!