Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2016-os Word documentumot...

2016-os Word documentumot csak a D-ben tudok nyitni. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Új laptopra feltelepítettem 2016-os 64bites Microsoft Officet. A baj az, hogy csak a D-ben tudok nyitni bármit is, a C-ben nem (ezért értelemszerűen az asztalon sem). Még az sem lehetséges, hogy bemásolom a már megnyitott wordot a c-be, ugyanis nem tudom elmenteni ha valamit írok benne, mert valami rendszergazdai engedély kell.

Hogy lehet ezt megoldani? Remélem valaki tud benne segíteni, előre is köszönöm !



2017. szept. 11. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szólhatsz a rendszergazdának, hogy adjon neked jogosultságot a C meghajtóra történő mentéshez.
2017. szept. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És esetleg azt letudná írni valaki, hogy hol ezt tudom beállítani? A wordben nem találtam semmi beállítást a rendszergazdával kapcsolatban.
2017. szept. 12. 10:07
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Még mindig fennáll a problémám, ez a hibaüzenet fogad. Valaki tudna segíteni ?

[link]

2017. szept. 23. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!