Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlana valaki egy nagyon jó...

Ajánlana valaki egy nagyon jó zeneletöltő applikációt?

Figyelt kérdés
Szerintem sokan vagytok így vele, hogy már az 50. programot töltöm le és abból egyik sem hadználható semmire. Nem szeretnék semmi extrát csak annyit hogy mindenféle zenét le lehessen vele tölteni.

2017. szept. 12. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
iTunes.
2017. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Deezer, Spotify, Apple Music, Tidal (ha hifi minőséget akarsz). Mindegyikkel lehet offline is zenét hallgatni és mindegyik havi díja kb. 5 euró. Én jelenleg nemrég váltottam Spotify-ról Deezerre, mert azon jobb minőségűek a zenék.
2017. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igen, én is ilyen alkalmazást keresek, csaképpen olyat ami ingyen van :D

Régen rátaláltam egy olyanra, aminek Music Downloader volt simán a neve, egy kis felhő volt az ikonja, de manapság már az sem működik.. Így én is ilyet keresek éppen :D

2017. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat☺
2017. szept. 12. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Deezer, Spotify-t tudod ingyen is használni, nyilván némi reklám és még egy pár funkcióbeli limitáció fejében (pl. nem lehet offline zenét hallgatni). Na de mi havi 1500 forint 30-40 millió zeneszámért?
2017. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!