Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy dell inspiron 3552...

Vettem egy dell inspiron 3552 típusú laptopot és egy olyan program van rajta amit én nem nagyon tudok használni arra amire szeretném. Ubuntu 1404 van rajta jelenleg es szeretném windows 8ra vagy 10re cserélni. Ez megoldható ingyenes verzióban?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tanulsz vagy tanítasz olyan helyen, ahol adnak ingyen, akkor legálisan nem. Amúgy mire nem tudod használni az Ubuntut?
2017. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érettségizni fogok májusban informatikából és mivel az iskolai gépek is windows alapúak ezért szeretném, h amivel itthon gyakorlok is az legyen
2017. szept. 14. 06:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel drivereket vadászni kell, jobb, ha az újratelepítést szervizzel végezteted el.
2017. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Windows 10-nél (de talán már a 8.1-nél se) nem kell drivert vadászni, telepítéskor felrak mindent, amit meg mégsem, azt megkeresi utólag, amint nethez jut.
2017. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 szervizben dolgozol? :D Én konkrétan feltelepítettem és működött, de még ha kéne is drivereket vadászni, nem hiszem, hogy egy informatikából érettségire készülő embernek ez problémát okozna.

Kérdező, amúgy sok ember szerzi be illegálisan, amire még egészen véletlenül sem akarlak buzdítani.

2017. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki😁
2017. szept. 18. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!