Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "Failed to load steamui. Dll"...

"Failed to load steamui. Dll" Miért? Megoldások?

Figyelt kérdés

Pár hónapja teljesen eltávolítottam a Steam-et a gépemről. Mai nap telepítettem, gondoltam milyen jó lesz kicsit játszani ha van kis szabadidőm.. Telepítés után elindítottam a steamet, ment a frissítések telepítése, meg a fájlok kicsomagolása, amikor egyszer csak egy hibaüzenettel találkoztam.. "Failed to load steamui.dll".. Gyakorlatilag fingom nem volt hogy mi lehet a probléma (tudtam értelmezni, csak azt nem fogtam fel hogy mitől), elkezdtem utánanézegetni, bujkáltam különböző oldalakat, de csak 2 "megoldást" találtam..

1. Töröljem a "steamui.dll"-t, ezek után az indításkor letölti.. Okés, tök jó lett volna, ha lenne ilyen fájlom.. A steam telepítési helyén csak a "bin","logs","package","public" mappák, és a "Steam","uninstall" alkalmazások voltak.


2. Töltsek le egy "steamui.dll"-t, és másoljam be a mappába. Az oldalon azt írták hogy "copy and replace", de ugye nem volt mit "replace"-elni, így csak beletettem.. Ezek után sem változott semmi..


Próbálgattam ilyen házipraktikákkal, másik mappába telepíteni stb.. De semmi nem használt. Ha bárkinek van valami tanácsa hogy mit tudnék tenni, vagy volt már valaki ilyen helyzetben, örülnék ha tudna segíteni! :)


Bármilyen esetleges kérdést, információt meg tudok adni ha esetleg szükséges lenne!


Köszönöm!



2017. szept. 14. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ékezetes mappát nem szereti a steam Legyen jatekok games mappa legyen.
2017. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!