Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti melyik rendszert használját...

Ti melyik rendszert használjátok 2017-ben a windows 10 vagy a windows 7-et?

Figyelt kérdés
a 10 azért nem jó, mert van pár program amivel nem kompatibilis, meg aztán sokszor kapok kék halált többször crashelnek be a programok mint a 7-nél, viszont a 10 gyorsabb letisztultabb... szerintem aki régebbi játékokat játszik még mindig jobb a 7
2017. szept. 15. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A nagy lótúrót jobb a win7. Bár hardverből kifolyólag ment döcögősen, de win10-ről még az Unreal Tournament első részével is tudtam játszani. Annyi, hogy szerintem a kártyám volt a ludas mivel csak windowed módban ment a játék... Jó volt végül is, windowed módban stabilan ment de ha Direct3D-t használtam akkor akadt rendesen, OpenGL módban pedig felgyorsult a játék sok előre futás közben :D Mind1, a lényeg, hogy win10. Egyetlen egy kikötése, hogy legyenek újabb fajta hardvereid, a legjobb, ha rajta van a "windows10 ready" logó. Na persze nyomathatod régi cuccokkal is a win10-et, de számolj vele, hogy nem fog zökkenőmentesen menni. Jó pár hiba fog előfordulni. Például, nekem a régi videókártyámmal amihez win8.1 drivert tudtam max használni elég szép hibák voltak, ilyen pixel-szerű képi hibák jelentek meg amiken a gép restart segített. Bátyám gépén szarakodott a hang. A lényeg, hogy a cuccodhoz amit használsz létezzen épkézláb működő windows 10-hez való driver.
2017. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként előző Unreal-os példámmal oda akartam kilyukadni, hogy megfelelően kompatibilis egy rakat dologgal a win10, sőt mi több, ráadásul multiplatform rendszerről beszélünk amihez az app store-ból is használhatsz alkalmazásokat. Nem mellékes, mint ahogy azt említetted, hogy a win10 gyors és letisztultabb. A win7 start menürendszere pl egy pusztulat a win10-éhez képest, sokkal átláthatóbb ez és általában nem kell sokat keresgélned, hisz a leggyakrabban használt programokat mutatja felül és az alatt minden betűrendben van.
2017. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kekhalalod rossz driver vagy hardware okozza, onmagaban a win10 ugyan olyan vagy meg stabilabb mint a 7. Milyen programra gondolsz amivel a 10 nem de a 7 kompatibilis? En meg egyel sem talalkoztam, gyanitom nincs ilyen.
2017. szept. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem váltottam Windows 7-re, azon egyszerű okból kifolyólag, hogy nem játszok a gépen, és a Windows 10-nek más szolgáltatása sem érdekel. Egyébként jelentkeztem a frissítésre annak idején, azóta is azt írja ki, hogy egyelőre nincs további teendőm. :) Ha végleg befuccsol a windows 7, valószínűleg Linux Mint-et fogok felrakni, de az még jó 5-10 év.
2017. szept. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Windows 7-ről nem váltottam, na! De gondolom érthető volt, csak már kicsit késő van. Jogos kérdés hogy akkor miért nem alszok? Na hát megyek is! :)
2017. szept. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
win10, az új hardverem már nem támogatja a win 7
2017. szept. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"a 10 azért nem jó, mert van pár program amivel nem kompatibilis,"


Például? Nálam egy ilyen sincs.


" meg aztán sokszor kapok kék halált többször crashelnek be a programok mint a 7-nél,"


Akkor sz_r a géped. Kb. az XP korszak óta nem láttam kék halált, pedig volt 7, 8, és 10 is.

2017. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:
XP-t
2017. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!