Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az oka annak, hogy letöltök...

Mi az oka annak, hogy letöltök a You tuberól egy zenét a "You Tube Downloader 3.15" programmal, a letöltés megtörténik, mégsincs "se kép-se hang", azt írja ki, hogy "a Windows Media Player jelenleg nem indítható"?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem pont a kérdésedre fogok válaszolni, de szerintem azért hasznos lehet. Töltsd le a TubeTilla nevezetü programot (ez ingyenes) és azzal tölts le. Nekem még soha nem volt ilyen problémám vele pedig több mint 4000 videóklippem van a youtubról. Remélem valamennyit segítettem.
2008. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én máshogy szoktam tölteni, és .flv formátumú fájlokat tölt le. Azokat pedig a Media Player nem tudja lejátszani, csak a VLC media player.
2008. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de időközben azt a megoldást találtam,hogy a "Media Player Classic"-ot társítottam a letöltött anyagokhoz,s ezzel tökéletesen működik mindegyik!
2008. okt. 22. 19:07
 4/4 anonim válasza:
100%
A youtube-ról: letöltök egy "any converter" nevű programot, abba másolom be a video url-címét,kiválasztom milyen formában töltse le/pl.avi,stb./,és rákkatintok az "encoding" parancsra. Lesz egy mappa a dokumentumok között youtube néven, ott tárolja a videókat a gép,onnan már meg tudod nyitni őket, és tán MPlayer classic sem kell hozzá.
2008. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!