Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop cs6- al hogyan...

Photoshop cs6- al hogyan tudnám akövetkező logót pmg-re alakítani?

Figyelt kérdés

Üdv: Ezen a képen látható logót/ feliratot :A karib-Tenger Kalózai: salazar bosszúja a halálfejjel együtt szeretném png logóvá tenni, hogy másik kép alá tudjam beilleszteni :)


kép: [link]


Valki pls segítsen :( Béna vagyok


Köszönöm előre is



2017. szept. 25. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak sima png-vé akarod alakítani, hogy valami mögé tehesd, akkor mentés másként. De szerintem de egy átlátszó png-t szeretnél a logóból háttér nélkül, amit valami elé szeretnél tenni. Azt inkább hagyd, ha "béna vagy". Akkor sem lenne könnyű ha nagyobb felbontású lenne a kép, így meg főleg nehéz kimaszkolni a logót. Inkább keress neten olyant ami már kész van.


[link]

2017. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. de nekem magyar nyelvű logó kéne, nem angol :)
2017. szept. 25. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak tolongani a jelentkezők akik szívesen kimaszkolnák neked a logót :)
2017. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem baj :) Megoldottam :) letöltöttem a film betütípusát, és csináltam egyet magamnak :)
2017. szept. 26. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Na látod akkor mégsem vagy olyan "béna", csak akarni kell :)
2017. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!