Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Star wars the old republic...

Star wars the old republic játékban hogyan tudok új karakter slothoz jutni?

Figyelt kérdés
Mivel ingyen játszom a swtor-ot, ezért alapból 3 karaktert készíthetek. Viszont már kijátszottam 3 karakter storyját, és szeretnék egy újat kezdeni, de nem tudok létrehozni több karaktert. Nos, nekem nincs rá cartel coinom arra, hogy fel unlockoljam. Amikor még 2 slot volt a maximum, akkor kijátszottam 2 karaktert (level 50-ig) addigra kaptam ingyen +1 slotot, de utána jött be a frissítés is, hogy 2 helyett 3 lett a maximum. Az egyik karakterem még nincs 50, de már a storyt kijátszottam vele. Most akkor hogyan tovább? Azon a szerveren szeretnék játszani tovább, amelyiken elkezdtem...

2017. szept. 27. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

1: Játék kategória.

2: Ingyen ennyi jár.

3: Fizess, ha többet szeretnél.

+1: Nincsen csalási lehetőség.

2017. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, azt az utolsót felejtsük is el ahogy van, mert ki nem állhatom a csalókat. A többit megemlítve, akkor legfeljebb megvárom, amíg akciós lesz a cartel marketben az slot unlockolós dolog, aztán a security key meg jövő hónapban meg is adja az árát. Miért kell mindig csalódni az EA által készített játékokban? :/
2017. szept. 28. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:

A Diablóban is lecsökkentették a helyeket, és ki is törölték szépen az egyik karakteremet... mit mondjak rá?

Övéké: azt csinálnak vele, amit akarnak.

2017. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!