Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehetne ezt...

Milyen programmal lehetne ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Az a gondom,hogy a winchesteremen a partíciót ketté osztottam.Egy 40 gigásra a programoknak és a windowsnak,és egy 80asra amin a cuccaimat tárolom.Azonban amikor felraktam a windowst és leformáztam a 80 gigás partíciót,az lett a c meghajtó.Hogyan tudnám átállítani azt hogy a 40es legyen a c meghajtó?
2010. máj. 27. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Újra le kell formáznod, és feltelepíteni a 40Gb-ra.

Ha csak a hely miatt akarod, akkor partícionáló programokkal Partition Manager, Partition Magic át tudod tenni a helyet a C:-re.

2010. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát a partitition magicel meg tudom csinálni,hogy a helyeket felcserélem?
2010. máj. 28. 06:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Miután feltetted, lesz egy csík, mely mutatja a partícióid elrendezését (az egyik 40Gb a másik meg 80Gb), a 80-ra kapcsolj rá, hogy resize (valahol van egy ilyen gomb, de gondolom jobb egérgombnál is), és vegyél le belőle 40-et, ezután megjelenik egy nem particionált terület, a másik 40Gb-os partícióra szintén resize, és húzd fel maximumig (ha nem lehet, akkor csináld úgy, hogy a nem particionált terület legyen az mögött, amelyiket növelni akarod)

2010. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. máj. 28. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!