Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell ezt megcsinálni a...

Hogy kell ezt megcsinálni a partition magicben?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy a c meghajtóm 70 gigás,az I meg 40,és az i-re települt a windows.Hogyan lehetne azt megcsinálni,hogy az I-t átnevezem C-re, és a C-t meg I-re?
2010. máj. 28. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet.A C-t nem tudod átnevezni,mert arról bootol,ha át tudnád valami módon,akkor nem indulna el.Így a másikat sem tudod C-re,mert foglalt.

/elolvastam,hogy az I-re van telepítve a rendszer,de a bootszektor mindig a C-re kerül/

Új telepítést javaslok,szerintem nincs más megoldás.

De kíváncsian várom a többi választ én is,hátha nincs igazam.

2010. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Okés.köszönöm.De akkor ha letörlöm a mostani I partíciót,akkor a windows telepítőnek hogy tudom megmondani,hogy csak partícionálja le a nem partícionált területet?Mert ugye akkor az azzá válik...
2010. máj. 28. 10:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert nekem mindjárt el is kezdi rátelepíteni a windowst.
2010. máj. 28. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Az igazi az lenne,ha törölnéd mindkét partíciót és utána hoznál létre újakat,megfelelő méretben.Előbb egy 40-est(ha akkora kell),aztán a maradék legyen a D.
2010. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen így csináltam,de aztán én marha láttam hogy elszúrtam.Megvolt a negyvenes,de valamiért nem C lett hanem I.Miután a windows felment fogtam és a telepítő lemezzel megcsináltam a nagy partíciót is ,és erre az lett C...

Tök béna voltam sosem jártam még így... :(

2010. máj. 28. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Van ez így néha......:)

Én meg feltettem egy 64 bites Win7-et egy 32 bites gépre.Csak mikor újraindult volna akkor derült ki,mert nem sikerült neki persze.Másodszor jobban figyeltem már....:)

2010. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ohh hát igen van hogy az ember nem figyel oda.

Amúgy ha törlöm őket,és mondom neki hogy válasszon le 40 gigát,hogy mondjam meg neki hogy az legyen a C?

2010. máj. 28. 11:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első automatikusan C lesz.
2010. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Remélem én is mert így csináltam,és mégis az I lett.
2010. máj. 28. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!