Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem látom a Viberen a...

Miért nem látom a Viberen a barátom neve alatt, hogy mikor volt utoljára elérhető?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt semmi gond. De valamit állítgattam, már pontosan nem emlékszem mit. És ez az adat, egyszerűen eltűnt a neve alól. Míg egy másik barátnál ez látszik. Szóval segítsetek. Nagyon fontos lenne. Épp annál látszik, akinél kevésbé fontos, és annál tűnt el, akinél meg nagyon fontos, hogy tudjam mikor volt itt legutóbb. Szóval, aki tud segíteni, írjon gyorsan…

Letiltani nem tilthatott. Mert amikor én elállítottam valamit, akkor ő biztosan nem volt a Véberen… online…

Segítsetek!



2017. szept. 30. 10:39
 1/1 Mr. V. ***** válasza:
Ha magadnál letiltottad az elérhetőséged láthatóságát, akkor másét sem látod többé. Ennyit tudsz csak állítani.
2017. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!