Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek ha egy játék a...

Mit tegyek ha egy játék a telepítésnél valami product kódot kér ami állítólag a lemez tokjába becsiptetett füzetben van, de a füzet nincs meg?

Figyelt kérdés
Egyszer már telepítettem a játékok a régi gépemre, mert most kaptam újat és fel akartam újra de behozza a telepítő képernyőt és kéri a product kódot hogy a játék belekerüljön valami könyvtárba. Próbálkoztam neten található kódokkal de egyik sem sikerül. Most mi tévő legyek?? :,C

2017. szept. 30. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Megveszed.
2017. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Újra?????
2017. szept. 30. 19:12
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Már nem is lehet kapni

2. 6-7 ezer ft

2017. szept. 30. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor tekintsd tanulópénznek. Még mindig olcsóbb, mint pl. egy elhagyott telefon...
2017. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
...és valahol biztosan meg lehet venni, csak utána kell járni.
2017. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sehol nem tudok találni olyan kódot ami jó lenne hozzá?? :C

Amúgy is... mi az a product kód??? Most az új gépemre akartam feltelepíteni és most kérte. A régin sose kérte. Ott is kért egy kódot de nem ilyet. Elég volt ha netről néztem, beírtam és jó volt. Kérlek segítsegek! Ne csak mindenki szidjon. Az ilyen megeseik..

2017. okt. 1. 08:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Na jó... Amikor legeslegelőször feltelepítettem a gépemre kérte ezt a kódot. De azért tudna valaki segíteni?? :,C
2017. okt. 1. 09:42
 8/8 DjImipapa ***** válasza:
Ha már játékot lopsz, tedd úgy, hogy jó legyen.... ennyi.
2017. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!