Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyi esélyt láttok rá, hogy...

MuSky kérdése:

Mennyi esélyt láttok rá, hogy lesz valaha Nintento Switch Emulator?

Figyelt kérdés

van pár a neten de eddig mind fake-nek tűnik számomra.


azt tudom, hogy vannak console-ok amikből nehéz emulatort programozni, azért sem készült soha pl ps3-hoz de mondjuk wii-ből volt egy egész tűrhetően stabilan működő



2017. okt. 2. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, jelenleg még mind fake. A Breath of the Wild-ot sikerült elindítaniuk PC-n, de az sem emulátorral készült, hanem egy fejlesztői készlettel.

Ugyanaz lesz a gond vele, mint a 3DS-el vagy a Wii-vel: a hardveres megoldások áthidalhatatlansága. A The Legend of Zelda: Skyward Sword-ot lehetetlen emulálni, mert csak mozgásérzékelővel játszható. Vagy vannak olyan játékok, ahol bele kell fújni a mikrofonba, össze kell csukni a 3DS-t, stb.

2017. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a wii dolphin emu azért nem volt rossz én pl játszottam super smash bro-st rajta és néhány támadáshoz el kellett volna fordítani a kontrollert de azt a funkciót be lehetett állítani egy-egy gombra is amit megadtál a menüben
2017. okt. 2. 14:29
 3/4 Krisipoke ***** válasza:

A Super Smash Bros. Brawl eleve játszható Wii Classic Controlleren és GameCube Controlleren (a legtöbben eleve ezekkel játsszák), és azokban nincs mozgásérzékelés.


Mindenesetre nagyon valószínű, hogy valaha lesz. Lehet, hogy csak 10-20 év múlva, de valószínűleg lesz.

2017. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Wii például viszi a GameCube-ot, ha úgy van okosítva, nekem az okosított Wii U-m viszi a CD-s Wii játékokat, másról nagyon nem tudok.
2019. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!