Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Notebookon alapból használható...

Notebookon alapból használható az office, vagy meg kell külön venni?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy laptopot amin gyárilag van telepítve az eredeti Windows 10, akkor azon tudom használni az Excelt, Ppt? Vagy meg kell vennem külön az office programot? (Egy 150 ezer forintos laptopról van szó)

2017. okt. 2. 19:49
 1/3 anonim válasza:
Nekem is Windows 10-es notebookom van, de alapból nincs rajta. Van próbaverzió, de az csak 1 hónapig érvényes. Van olyan megoldás, ha olyan a sulid, amelyik benne van az office-os programban akkor ingyenesen használhatod. Ezt az iskola honlapján kell megnézni. Ha nem akkor mindenképpen meg kell venni. :(
2017. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Igazából pont az egyetem miatt kell és utánanéztem le tudom tölteni amíg aktív hallgató vagyok. :)
2017. okt. 2. 22:01
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
Külön kell megvenni. Vagy lettesz egy LibreOffice csomagotb amely a MS Office opnsource alternatívája, közel azonos tudással...
2017. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!