Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 32 bites verzió boot idő...

Win7 32 bites verzió boot idő felgyorsítása, van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés

Amit kiprobáltam Msconfig féle CPU trükközés nem vált be.Performancia féle butitás történet nem vált be.Esetleg valami regisztrációs adatbázis trükk,vagy program ami biztosan segíthetne? MWB vírusírtó van fennt,arra gyanakszom az fogja meg a gépet,de bent a melóhelyen is az van és az nem lassít be.Rossz és működésképtelen hardware nincs a gépemben,amit a Win is az eszközmeghajtó is kifogásolna.Valami használható ötlet esetleg ami bevállik?

Köszönöm előre is!!!!!



2017. okt. 3. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
SSD. Pillanatok alatt bootol.
2017. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem,de azom nincsen.Ami van,majdnem 1 perc bootidő, le lehetne vinni valahogy 25-re, vagy legalább 30 mp-re valahogy?
2017. okt. 3. 21:47
 3/14 A kérdező kommentje:
Videókártya nem fog azt kiderítettem.Hangkártyában nem vagyok teljesen biztos azért.Valami abszurd hülyeségre gondolok,már tíltogattam össze-vissza mindent.Pár ketyerével végignéztem a gépet,nincs gyanús cucc és vírus se,de attól még bármilyen szoftver ami driver foghatja a gépet.A franc se tudja sajnos:(
2017. okt. 3. 21:50
 4/14 anonim ***** válasza:

Töredezettségmentesítés legalább a rendszerpartíción.

MSConfig-ban a felesleges programok/szolgáltatások kilövése.

Nem használt eszköz driverek kitörlése, pl. ezzel.

[link]


Bizonyos tesztek szerint registry tisztítás is gyorsíthat a bootoláson:

[link]


Egyébként melyik részen lassul be? Win8.1/10 sokkal gyorsabb bootolásban mint a W7, sztem az a legjobb "ingyenes" trükk.

2017. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A windows bootolás után tökéletes és gyors,addig lassú még bejön a rendszer,nem kaparom a hajam azért,de jó lenne levinni a felére amennyiben lehetséges.
2017. okt. 3. 22:02
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Az MWB-t le ne töröld, te vagy a GYK-n az első ember aki normális vírusirtót használ :D
2017. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha ha most nevetni kellene? Van valakinek ötlete.XP-nél voltak jó megoldások,Win7-nél befagyott a mosoly?
2017. okt. 4. 00:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Tedd újra a gépet és megoldódik a probléma,vagy nem.Jó könnyű mondani,mert nekem is rengeteg xar van a gépemen,de hátha az segít;)
2017. okt. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jahh,köv hozzászolás az lesz,hogy menjek neki kalapáccsal.Látom ezt a kérdést nagyon szar helyre sikerült biggyesztenem.Elöző elöttinek mondom,hogy köszi de a takarításokkal már végeztem.Az nem segített.Itt valami más bebasz van sajna :(
2017. okt. 4. 00:51
 10/14 anonim ***** válasza:

Hány program van telepítve?

Sajnos nálam is ez van 1 percig tőlt a windows... a sok telepített alkalmazás miatt...

2017. okt. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!