Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Discord-ot egyre többen...

Discord-ot egyre többen használják ts3 helyett?

Figyelt kérdés
Csak én látom így vagy tényleg egyre többen mennek át ts3-ról discordra?

2017. okt. 10. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, mert jobb. Van DDOS védelme, ami ugyan egyszerű user-eknek nem nagy előny, de ezért a komolyabb versenyek körében is jobban terjed el.


Mindenki ingyenes tud saját szervert létre hozni. És szerintem ez az amiért pártolnak az emberek át discord-ra.


Amellett jobb a zaj szűrése is, mert nekem elég gagyi mikim van, de discord-on egyáltalán nem zúg/recseg, ellentétben a ts-el.

2017. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
A Discord kielégíti a mai elvárásokat. Mobilról, böngészőből egyszerűen beléphetsz a fiókodba, megjegyzi a csatornákat, képeket tölthetsz fel, amit azonnal láthat mindenki (nem kell külön letölteni), YouTube videót ágyazhatsz be, nem kell külön programot letölteni... stb, stb. Nyilván ezt választják az emberek, mert jelenleg ezek az elvárások, pár év múlva valószínűleg új elvárásai lesznek az alap felhasználóknak, és ha a discord nem újul, és nem tudja azokat kielégíteni, akkor jön egy új szolgáltatás, és ugyanezt fogják itt megkérdezni, csak a ts3 helyett a Discord lesz. De egy biztos, a gyakorikérdések ugyanígy fog kinézni.
2017. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
Jobb a Discord szerver? Na akkor még te sem használtad igazán. Elég sok teszt és tapasztalat után mondhatom azt, hogy a Discord szar. Folyamatosan laggok vannak rajta, alig lehet normálisan kommunikálni. TeamSpeak ezerszer jobb. Most ez a Discord nagy divat lett, de katasztrófa az egész.
2019. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
32%
Budos a seged
2020. nov. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!