Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Powerpoint animálás?

Powerpoint animálás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Informatika érettségire készülök (jobb elkezdeni időben) és a tavalyi infos feladatok közül a Powerpint egy részénél elakadtam.


Adva van ez a két kép.

A képet rajzolni kellett, egy kockából és két vonalból raktam össze, de nem tudom beállítani, hogy egy képként kezelje a ingerlőt és egy másikként a szemkárosító ábrát. a szemkárosítót egy négyzet forgatásával és egy szövegdobozos felkiáltójellel oldottam emg.


Mind a kettő eredetileg a dián van dia lejátszásakor. Hogy tudom egy képként „összerakni” úgy őket (külön-külön), hogy a dián majd kattintásra fokozatosan megjelenjen az egyik, majd kattintásra a másik? (A feladatban is benne van, hogy rajzolni kellett, nem csatolt kép.)


A másik a táblázat. Elvileg egyenként kellene megjelennie a táblázatban lévő szövegnek, de nem tudtam egyenként animálni, így is egyszerre ugrik elő

.

[link]

[link]


2017. okt. 11. 11:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!