Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » EASUS Partition Manager Home...

EASUS Partition Manager Home Edition programmal, már lecsatoltam némi helyet az egyik meghajtómról, de ezt nem engedi hozzátenni a másikhoz. Help?

Figyelt kérdés

[link] <--- itt a kép is hozzá

A C: -hez akarnám hozzácsatolni..


2010. máj. 29. 08:43
 1/7 A kérdező kommentje:
A D: -re vissza engedné csatolni.. A system meghajtóra nem lehet??
2010. máj. 29. 08:46
 2/7 anonim ***** válasza:

A C és D között kellett volna "lecsatolni".

Szerintem tedd vissza a D-hez és utána próbál úgy újra,de ezt egy menetben is lehet,így is hosszadalmas manőver lesz.

2010. máj. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A C és a D között?? Kifejtenéd ezt kicsit érthetőbben? Nem igazán vágom a program működését...
2010. máj. 29. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát a D jobb oldaláról csíptél le.Azt húzd vissza és ugyanúgy csípj le a bal oldaláról.Így a C mellett lesz az üres rész és remélhetőleg hozzáteheted.

/hú,a "profik" vérnyomása felmegy,ha ezt elolvassák.....:D../

2010. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
XD köszönöm legalább úgy mondtad,h a hülye is megértse
2010. máj. 29. 10:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg ez a progi is tud "csúsztatást", vagyis a D-t elcsúsztathatod az üres terület felé, így a bal oldalán lesz a felszabadított hely, amit hozzá tudsz adni a C-hez. Na ez az elcsúsztatás és az előzőnél írt bal oldalról vágás 260GB-nál piszok sok időt fog igénybe venni, úgyhogy ne lepődj meg! Lehet 2-3 óra is. Gyakorlatilag 260GB másolását jelenti.
2010. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvolt a művelet, hát nem néztem az órát, de a 2 óra minimum megvolt :D Valami olyasmit írt, hogy 76 millió adatfájlt cserélget... Köszönöm a válaszotokat!
2010. máj. 29. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!