Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e olyan program számítógép...

Van-e olyan program számítógépre vagy Androidra, amelybe lehet importálni excel fájlokat és onnan csinál szókártyákat meg kikérdezést? (Nyelvtanulás)

Figyelt kérdés
Találtam elvileg egyet, a MyDictionnary alkalmazást, de nem tudom, maga a fájl hol van, mert be kellene oda másolni a fájlt, de mivel nem találom, nem tudom bemásolni, így más megoldás után nézek.
2017. okt. 14. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Használd helyette az anki nevű programot :) heti 400 szó megtanulása garantált
2017. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam/olvastam róla, de igazából még nem néztem utána hogy működik. Nincs kedvem újraírni a több ezer szót, ami excelben megvan már, ezért gondoltam, hogy olyan programot szeretnék, ami magába szívja :D
2017. okt. 14. 15:56
 3/4 anonim válasza:
Az anki akkor is megéri, ha szenvedsz vele az elején pár órát :D
2017. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben a hétvégén sikerült megoldani:-) bemásoltam egy szövegfájlba, és UTF-8-ban mentettem el. Aztán beimportáltam az Ankiba. :-)
2017. okt. 25. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!