Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent seedelés, hogyan?

Torrent seedelés, hogyan?

Figyelt kérdés
A 48 órából már 26-ot seedeltem. Csak 59.25 MB- ig töltöttem vissza és az arány is csak 0,005. Maximum 0.3 KB-tal seedelek, de leginkább semennyivel. Mit tudnék csinálni, hogy seedeljek is valamit egyáltalán?
2017. okt. 18. 14:00
 1/5 Dongaben ***** válasza:
46%

2 lehetőség van.

1. Nem tölt tőled senki. (Ez ugyanis nem rajtad múlik...)

2. Passzív vagy! Tehát: nincs nyitva port a kliensnek a routeren. Ezt könnyű ellenőrizni a kliens sebességtesztjével.

2017. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy cheet programot használsz, amin ha rajta kapnak, akkor repülsz. :-)
2017. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legtobb zart torrentoldal tulseedelt, ami miatt bevezettek ezt a 48 oras szabalyt az aranytartas helyett.


11 gigas torrentnel a 60 mega pont 0,5%. Es mivel feltoltottel, ezert a portok is rendben vannak.

2017. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dongaben ***** válasza:
48%
Bocs, ha beleszólok, de 0,3 Kb/s az nem feltöltés, csak "háttérzaj"... 0,005-ös arány az épp letöltés közben jöhetett létre. Szerintem, ott zárva az UpNP port...
2017. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Mindig is töredéke a passzív felhasználók aránya az aktívnak, és a passzív-aktív vagy aktív-passzív kapcsolat nem jár semmilyen korlátozással. Az még kisebb töredéke hogy valaki azért ne tudna seedelni mert passzív és az összes letöltő passzív lenne rajta kívül, ilyen gyakorlatilag nem fordul elő az esetek 99,999%-ában garantáltan. Tehát erre nem lehet fogni.


Biztos hogy nincs kinek seedelni, ezért nem történik adatforgalmazás.

2017. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!