Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van 14 darab vob formátumú...

Van 14 darab vob formátumú videoklippem, amit a netről töltöttem le. Ezekből hogyan tudok DVD video lemezt készíteni?

Figyelt kérdés
Fontos hogy konvertálás nélkül, hiszen azért VOB típusú fájlokat kerestem.
2010. máj. 29. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=18&keres.. Amennyiben nem találtál megfelelő választ és mindenképp ősszefüznéd ,ezzel is lehetséges (válaszd az elsőt!) [link]
2010. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha a nettöl töltötted akkor biztos van benne VOB,BUF,IFO ugye? mert ha nem akkor szemét...

különbem a Néróval rá lehet írni egyszerűen kiválasztod valamilyen DVD videó vagy videó vagy mit tudom én berakod a fájl-t és ráírod DVD-re ha rendesen működik a DVD íród :D

2010. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van bup, ifo, vob, akkor talán eleve dvd-video. Nézz rá egy lejátszóval, pl KmPlayer. A video_ts.ifo-t kell vele megnyitni. Ha megy, akkor szerencséd van, csak kiírod a mappa tartalmát dvd-video formátumban.

Ha csak vob, akkor kéne konvertálni, pl convertx-el. Nem fog romlani a minőség, csak összerakja a dvd-videó struktúrát...

2010. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Nero Vision tud úgy DVD-t készíteni mpg2 fájlokból,hogy nem konvertálja át.Vagy jobb amatőröknek készült

videószerkesztő./Corel Video Studio pl/

Mivel a vob mpg2 kódolású,remélhetőleg azzal is lehetséges.

/Nero-ban úgy emlékszem Smart Encoding a neve,azt kell engedélyezni/

2010. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!