Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a konfigra (bővítés...

Erre a konfigra (bővítés után) melyik oprendszert javasolnátok?

Figyelt kérdés

A gép paraméterei:

Alaplap: asrock g31m-s r2.0 | processor: intel dualcore e5300 | video: még alaplapi (de hamarosan MSI ATI R3450-TD512H 512MB)| memória: 1gb 800mhz ddr2 kingmax (de hamarosan +1gb 800mhz ddr2 kingmax)


2010. máj. 29. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
alaplap eléggé noname, szerintem behal a win7-től az északi hidad.
2010. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
win7 driver van hozzá, a dobozon is ott van a win7 embléma, bár ez semmit nem jelent... Lehet igazad van... De hogy noname-e, arra nem mernék esküdni, az viszont biztos, hogy nem egy felső kategória... Köszi a választ.
2010. máj. 29. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Xp ha ms termeket akarsz. W7-et nem erdemes 2g memoria alatt felrakni. Afolott mar azt ajanlanam.
2010. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én a videókártyát sem preferálom, sem pedig az alaplapot...elégg gagyik, már bocsi...

de win7-et 2gb memóriával tényleg ne tegyél fel, mert 1-et megeszik a win7, és akkor a játékoknak nem marad!!!;) XP-t rakd fel, azt jóság van (:

2010. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem munkaeszköz a gép, passziánszon kívül játék sosincs telepítve, szóval ez engem teljesen hidegen hagy, hogy játék mellé mi kell, mi nem, mert mint mondtam: nem játszom soha pc-n. A minőségről meg lehet vitázni, de nem a legolcsóbb, nyilván nem is a legrosszabb, de tudom, hogy nem a legjobb. XP-t nem ismerem, sajnos vagy hála az égnek, de sosem találkoztam vele. Win2000 sp4 óta linuxos vagyok, lehet erre is linux kerül.
2010. máj. 29. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
ha ahhoz vagy szokva akkor tényleg ne válts XP-re, nem fogod szeretni! de ha az XP-n nőssz fel, akkor nem akarsz mást! ;)
2010. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha linuxot akarsz ra, inkabb valami nvidia kartyaba gondolkodj a jovoben...
2010. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem, 2003-ban adták ki az windows 2000 sp4-et, na azóta én linux-t használok, bár nem önszántamból váltottam, hanem azért, mert a munkához is linuxt használtunk, gondoltam, otthon is jó lesz, legalább jobban megismerem. Azóta sem volt windows egyik gépemen sem, de ha az xp annyira rossz, a vista annyira selejt, a win7 meg ennyire zabál, akkor maradok a linuxnál. Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Mégegy kérdés, bár tudom, ilyet nem illik, de a fenti konfigot mennyi memóriával kellene bővíteni, hogy egy középkategóriás win7 menjen rajta? Csak kipróbálnám azért, mert arról még csak jót hallottam. A videokártyás felvetés viszont tényleg nem hülyeség...
2010. máj. 30. 15:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem hangyanyival gyengebb gepen, de 3g memoriaval teljesen jol fut a w7. (32bites).
2010. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!