Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A South Park The Fractured...

A South Park The Fractured But Whole-ban az elején nem tudom elvégezni a nagydolgomat a WC-n. Nyomkodom, amit kiír billentyűket, de nem csinálja, amit kell. Elakadtam. Felcseréltem az y-t, és a Z-t is, de semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj kontrollert, az ilyen konzolos játékok szinte sose működnek normálisan billentyűzettel.
2017. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

eredeti vagy tört verzió?


Ha eredeti akkor szerintem rosszul csinálod. Én is billel tolom, fel se kellett cserélni semmit.

Tört játék esetén passz. Nézd meg ott mit írnak ahonnan letöltötted.

2017. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek már megoldódott a probléma.Tört verzió.Viszont nagyon sok hiba van benne sajnos,sokszor nem tudok mozogni,csak ha újra töltök,csíkos lesz a képernyő,lefagy stb.Most ott tartok,mikor a tengerimalacot kell elkapni :)
2017. okt. 23. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!