Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért volt az, hogy amikor...

Miért volt az, hogy amikor anno. Bevonultam katonának, akkor az első két hétben nem kellett elmenni a WCre nagydolgomat elvégezni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán rostszegényebb volt az étkezés, mint amihez addig szoktál.
2009. máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van, valami azt is hozzájárulhat, hogy új helyen voltál és nehezen szoktál hozzá az új környezethez. Vagyis nálam volt ilyen.
2009. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez gyakori jelenség, mondjuk a két hét elég hosszúnak tűnik, de pár napra ilyenkor majdnem mindenki "elfelejti" meglátogatni a WC-t komolyabb dolgok erejéig, én is így voltam ezzel.

Az új környezet mellett valóban az élelmezés a másik fő ok, rostszegény, tápanyagszegény, gyakorlatilag mindenben szegény spártai étkeztetési hagyományok miatt szerencsétlen szervezet igyekezett mindent kivonni a mennyiségre nem annyira kevés de minőségre silány kosztból.

Innen ered a "kemény mint a bakasz@r" szólás is.

2009. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!