Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvasol most? És mennyi...

Mit olvasol most? És mennyi könyvet olvasol egyszerre, párhuzamosan?

Figyelt kérdés

Én általában hármat és ezt a férjem képtelen megérteni:)

Egy könyv van fixen a WC-n, nekem ez elengedhetetlen, általában olyan, amit már sokszor olvastam, akkor is értem, ha csak kinyitom a közepén és elolvasok két oldalt ( most pl. Gasperini Én és Ők c. könyve).

Egy van a táskámban, utazáshoz, ha 5 percig várnom kell, azonnal a kezemben van (most Merle Madrapurja).

Valamint van egy az ágyam mellett, lefekvéskor mindig olvasok kicsit, ha csak pár oldalt is, anélkül el sem tudnék aludni (most a Kramer kontra Kramer).

És mindegyiknél tudom, hol tartok, soha nem veszítem el a fonalat. Más is van így ezzel, vagy egyszerre csak egy könyvet olvastok?


2011. szept. 2. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Én egyet vagy kettőt szoktam egyszerre + a Bibliát.
2011. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan,már lassan a házaséletem rovására megy az olvasás. Én is szimultán olvasok több könyvet. én a Védett férfiakat, a Lucy Sullivan férjhez megy és a Da Vinci kódot nyomom most egyszerre...
2011. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb Jodi Picolut - Nineteen Minutes-t olvastam.

Na hát amellett nem volt más, mert azt nem tudtam letenni. :D

2011. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

V. Hugo - Nyomorultak

Harry Potter und der Stein der Weisen

+ tanuloktanuloktanulok

2011. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Szeretek olvasni, mégsem szoktam sokat.

Ha úton vagyok hallgatom a zenét, meg amúgy sem tudnék olvasni, mert buszon sosincs ülőhely, kapaszkodni kell, stb.

Itthon meg annyi más elfoglaltságot tudok csinálni, játszok, filmet nézek, netezek, hogy csak ritkán olvasok.

Ha elkezdek egy könyvet mindenképp befejezem, de akár hetekig is tarthat, még ha jó akkor is.

Meg még "új" vagyok az olvasásban, nem tudom melyik írók tetszenek nekem (Dan Brown eddig alap, de ez csak 1), és milyen könyvet válasszak ha épp mégis olvasni támad kedvem.

Amúgy mostanában Andrew Gross: Kék Zónát olvasom, de még csak egyszer olvastam belőle ~70 oldalt, és a korábban írt okok miatt 3-4 napja nem is volt a kezemben.

2011. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hehe! Tipikus moly-kérdés. :)

Hamarosan befejezem Angie Sage Mágia című könyvét. Ezen kívül az Üvöltő szeleket, Mary Norton The Borrowers című könyvét, L. M. Montgomerytől a Jane of Lantern Hillt és az Anne férhez megy című könyveket olvasom. Plusz A Babót Tolkientől, és már nagyon be akarom fejezni Janikovszky Aranyesőjét.


Ez persze azért van így, mert telhetetlen vagyok, és egyszerre többet is megkezdek.

2011. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

én jelenleg Patrick Süskindtől A parfümöt olvasom, nagyon jó.

nem szoktam egyszerre többb könyvet olvasni, csak ha kötelező ovlasmány van a suliban, akkor párhuzamon olvasok eg ykönyvet+a kötelezőt.

2011. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én általában nem tehetem meg, hogy egyszerre többet olvassak, a könyveim többsége nem irodalmi alkotás, hanem szakkönyv, azokra pedig oda kell figyelni szívvel-lélekkel. Ha mégis regény akad a kezembe, akkor az azt jelenti, beszabadultam a könyvtárba, és mivel 18 könyv a limit, hát ennyit ki is veszek egyszerre. Egy hónap (legfelejbb három) nem lenne elég ennyihez, olvasom szimultán.

Jelen pillanatban egy "Adatbázis-tervezés földi halandóknak" című nem-éppen-szépirodalmi műnél járok, de ha végeztem vele, tervezek egy újabb könyvtári kirándulást.

2011. szept. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amikor vizsgára tanultam, akkor is olvastam többet párhuzamosan. Volt köztük egy regény, meg jóóóóóó sok szakirodalom.
2011. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 2-3 könyvet is szoktam egyszerre olvasni.

Most az Elzúgó pillanatot a Légy jó mindhalálig-gal és újra szeretném olvasni a Burkot úgyh azt is nem sokára elkezdem.:)

2011. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!