Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van e olyan program, hogíy...

Van e olyan program, hogíy például egy fotóból kivágott képet ha felnagyítom akkor azt valamilyen szinten tisztítja?

Figyelt kérdés
Nem tudom érthető e. Tehát ugye mikor egy fényképet felnagyítunk akkor romlik a minősége. És ezt a romlott minőséget valamiulyen szinten ki lehessen tisztítani.
2010. máj. 29. 21:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha van akkor mi a neve, hol tudom letölteni/megvenni?
2010. máj. 29. 21:11
 2/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Szín, kontraszt, akármi javítható, de a hiányzó infó nem jön elő a semmiből. Pl. esti portrékép hátteréből nem lehet kinagyítani egy jó képet az Androméda-köd magjáról.
2010. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pedig láttam ilyet, hogy egy kivágott részt felnagyítottak és kitisztították.

Persze nem a folyamatot, hanem egy fórumon feltöltötték a képet.


Egyébként meg egy normál fotóból szeretnék kivágni egy részt és azt felnagyítani. Kiskori csoportkép. Anyir nem látszik a fejem és emg szeretném mutatni milyen voltma kiskromban.

2010. máj. 30. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Photoshoppal hosszú munka árán meg tudod csinálni.... Normálisan nem tudom, hogy lehetne... De ha találsz valamit mondd el nekem is, hogyan kell.
2010. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!