Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok képet, videót...

Miért nem tudok képet, videót betenni a sony vegasba?

Figyelt kérdés

Próbáltam 11,12,13és 14-el is. semmi. nem teszi be

segítsetek kérlek!



2017. okt. 25. 23:58
 1/10 tabaki ***** válasza:
El ne áruld, milyen formátumú képet, videót, és hogyan próbálsz berakni. Mit csámcsogjon itt a sok szájtáti az izgis részleteken, nem igaz? Egyébként meg mit tudsz betenni, ha ezeket nem? Hangot?
2017. okt. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Alapból a videot amit felveszek obs-el veszem ea flv formátumú es ezt nemengedi.

Es a sima alap képeket nem engedi. Tudsz segíteni? Mert már mindennek utánna néztem....

2017. okt. 26. 01:29
 3/10 tabaki ***** válasza:

Nem tudom, milyenek azok a „sima alap képek”. Itt vannak felsorolva az elvileg felhasználható kép- és videóformátumok:

[link]


Ez a videó meg azt mutatja be, hogy hogyan vehetsz fel az OBS-szel más formátumban:

https://www.youtube.com/watch?v=w0Sno5PGNr0

2017. okt. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az flv. az flash videó formátum, amit egyik videószerkesztő sem szeret.

Állítsd át mp4 re és jó lesz, és hagyd abba a buta gamepleyek gyártását, mert az mindig is gáz volt, és még ma is nagyon kínos dolognak számít.

2017. okt. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már áttallítottam de akkor se engedi.

Semmit se.

Esetleg lekellek hozzá tölteni valamit?? :/

2017. okt. 26. 11:41
 6/10 tabaki ***** válasza:

Nem hinném. Ezt a szoftvert százezrek használják panasz nélkül, meg aztán furcsa is lenne, ha pont arra az egy dologra nem lenne képes alapból, amire kitalálták. Teljesen bizonyos, hogy töviről-hegyire ismered a programot? Hogy tényleg nem kell egy szót sem vesztegetned arra, hogy hogyan próbálkozol, mert az csak jó lehet? Az is sajnálatos, hogy semmiféle hibaüzenetet nem kapsz, de hát, mit csináljunk, ez van.

Én egyébként nem ismerem közelebbről a Vegast, de a kollégának esetleg lehetnének tippjei, ha nem ricinussal kéne kihajtani belőled minden szót. Persze lehet, hogy máris érdekesebb téma után nézett...

2017. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is arra várok, hogy hátha megtudunk valami konkrétumot, de az hogy "nem jó" meg "nem működik" édes kevés.
2017. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

képek formátuma jpg, a videókat flv-ről mp4-re áttállítottam(Windows media play)

próbálom behúzni kiir egy behajtani tilos táblát vagy mit és a következőt írj

"None of the files dropped on vegas pro could be oppened

2017. okt. 26. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:
És ha nem a behúzás módszerét választod, hanem importálod azt úgy ahogy kell ?
2017. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nah, most már engedi a képet és a zenét. de a videót nem. az obs-t mindenféle formátumban kipróbáltam de nem jó
2017. okt. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!