Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Portot hogyan tudok nyitni a...

Fenegyerek23 kérdése:

Portot hogyan tudok nyitni a torrent programom neve utorretnt 3.1?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem kell portot nyitni neki, passziv modban is siman mukodik.
2017. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem a programban kell, illetve azon kívül hogy a beállításokban beírsz egy portszámot, más dolgod nincs vele. A tűzfal és router beállításaiban kell ugyanazt a portot engedélyezni, akkor lesz nyitva.
2017. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de az alsó sarokban egy piros kis gömb van és azt irja hogy a tüzfal/router korlátozza a hálózati forgalmat nyitnod kell egy portot hogy mások kapcsolódni tudjanak hozzád. ezt írja.
2017. okt. 28. 12:29
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen, és ezt azt jelenti hogy ha a tűzfal/router korlátozz akkor a tűzfal/router beállításaiban kell portot nyitni. Pont ugyanezt írtam le.


Ha a utorrent korlátozná akkor az ő beállításait kellene állítani.

2017. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
upc hogy kell ha upc vagyok?
2017. okt. 28. 13:00
 6/15 A kérdező kommentje:
leirnád részletesen hogy mégi hova kattintsak? köszi :)
2017. okt. 28. 14:43
 7/15 anonim ***** válasza:
első lépés:töröld a microtorrentet,és szedj helyette egy normális klienst,pl qbittorrent.
2017. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is UPC-s netem van és nem csináltam semmit hogy nyitva legyen a port. Connect Boxban egyszerűen legyen a Security/Port forwarding minden enabled-re pipálva (alapból ezen van), vagy még egyszerűbben az UPnP legyen engedve.

A tűzfal/internet security pedig mindenkinek az amit épp használ, ott neked kell tudnod mi a beállítása.


A klienscsere azért értelmetlen, mert ha X-et tiltja akkor Y-t is fogja a szabály.

2017. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az baj hogy kábelen vezetem át a netet?
2017. okt. 28. 16:13
 10/15 anonim ***** válasza:

Nyilvan nem amiatt kell a klienscsere..microtorrent a letezo legganyabb,leglassabb,legsz rabb kliense valt az elmult evekben,aminel az egyeduli szempont a profit.lasd telivan reklammal,plusz bitcoin banyaszt is tettek bele anno,kitudja meg miket csinal.

Qbittorrent egyreszt opensource,masreszt a leggyorsabb,legtobbet tudo kliens jelenleg.Gigabites netem hatarat majdnem sikerult vele elerni.olyanokba meg mar ne is menjunk bele,hogy 3x annyi peert talal,stb.

Kicsit hosszu lett,lenyeg a lenyeg,ha megfogadod a tanacsom a microtorrentet(es mar a bittorrentet is,kb ugyan az lett)elfelejted.

2017. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!