Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avast anti theft megszűnt?

Avast anti theft megszűnt?

Figyelt kérdés

avast anti theft szolgáltatása androidra megszűnt?

az egyik legjobb lopásgátló volt droidra de most nem lelem play-en


2017. okt. 28. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Letöltöd az Avast Mobile Security-t és azon belül bekapcsolod
2017. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, már megtaláltam, sajnos látom hogy próbaidős fizetős lett vagy miszösz,


a régi önálló verziója jobb volt, azt lehetett törölhetetlenül integrálni hogy akkor sem törlődött ha nullára állt vissza a rendszer...


Most keresek valami alternatívát, javaslatok?

2017. okt. 28. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Google készülékkereső is elég, ha ellopják, azzal is meg lehet találni, illetve töröltetni mindent, zárolni stb, de ha olyasvalaki lopja el, aki ért hozzá, annak tökmindegy mit raksz rá, egy hard reset és konyec
2017. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp ez volt a poén az avast régi programjában, valahogy megoldották hogy hardReset után is gyárilag felment a program minden beállítással, persze csak root alatt ment ez a funkció, teszteltem, működött viszont most semmi sincs ami ezt tudná garantálni
2017. okt. 29. 01:04
 5/5 anonim válasza:
Tudom, hogy későn válaszolok, de én inkább a Cerberust és a Prey antitheftet ajánlom.
2018. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!