Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le bizonyos helyzet...

Miért fagy le bizonyos helyzetekbe a gép?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy előfordult program telepítés közbe fagyott le a gép, vagy írás közben többször is ahogy elkezdte azonnal lefagyott a rendszer, párszor újra raktam a windowst de a hiba továbbra is fent áll.Aki tudna segíteni mi okozza ne tétovázzon!
2010. máj. 30. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nálam is van. Valmikor napokig semmi, valamikor a Firefoxban nyitok egy új tabot, már le is fagy. Szerintem valami hardveres ütközés lesz. Pl. processzor-alaplap. De a tápot sem tartom kizártnak.
2010. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

rossz a memóriamodulod.


futtass le egy memtestet, vagy ha nem értesz hozzá vidd szervizbe

2010. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nyomtam egy memtest86-ot, másfélszer végigment de nem talált hibát. Mondjuk legalább egy 24 órás vizsgálat kellene. Egyébként a memóriám csak pár hónapos, nekem mostanában kezdett el fagyogatni. De szerencsére csak ritkán.
2010. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megjegyzem ezernyi dologtól lefagyhat a Windows. Például a videokártyától is, nem csak a memóriától. Én leszedném a ház oldalát és belenéznék, hogy az alaplapon nincsenek-e felpúposodva a kondenzátorok. Ha azok szétnyilnak (+ jel alakú vágás van rajtuk), akkor eleinte lefagyás jelentkezik, később pedig már el sem fog indulni. Ezt is célszerű megnézni. De lefagyhat pl. a dsatás vinyótol, ha mondjuk a kábellel van gond vagy nem jól van csatlakoztatva. De erről például tájékozódhatsz, ha megnézed a rendszernaplóban, hogy keletkezett-e valamilyen esemény a lefagyás környékén.
2010. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Üdv. utolsó! Ha már a kérdező nem válaszol majd írok én.

A gépről állandó jelleggel le van véve az oldala, múltkor szedtem szét takarítani (már azelőtt is fagyott), a kondik tökéletes állapotban vannak mind az alaplapon, mind a tápegységben. Az eseménynapló jó ötlet, csak sajnos sosem jegyzem meg mikor fagy le a gép, csak mérgesen rányomok a resetre, de legközelebb megnézem, hátha lesz bejegyzés. A satás kábelbe beletrafáltál! Az egyik érinkezője sérült, de nagyon nem akarok a gépbe semmit sem venni, mert laptopra gyűjtök.

Köszi!


14:19-es.

2010. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én írtam a SATA-s kábelt. Ha budapesti vagy, adok neked ingyen egyet bármikor. Van legalább 20 darabom belőle. Valamelyik metróvégállomáson összefutunk és megkapod. Egy filléredbe sem kerül. Ha érdekel persze.
2010. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyok pesti. Kecskemét mellett lakom.
2010. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem baj. Akkor kattints rá a Privát email...-re és beszéljük meg. Beteszem egy borítékra és elküldöm neked. Továbbra is ingyen. Persze, csak ha kell, nem akarom eröltetni.
2010. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Küldtem mailt!
2010. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Válaszoltam.

Kíváncsi leszek, a kérdés feltevője mikor vetődik erre :)

2010. jún. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!