Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha valaki készít egy olyan...

Ha valaki készít egy olyan videót, amelyben kitakarja az arcát, akkor ha én letöltöm azt a videót, megnyitom valamelyik videószerkesztőben, el tudom tüntetni a kitakarást? Láthatóvá fog válni az adott személy arca?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert a video nem tartalmazza az eredeti arcot
2017. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Én arra gondoltam, hogy tartalmazza az arcot, csak rajta van egy effekt. Ezt az effektet kell eltávolítani. Tévedtem.
2017. okt. 29. 18:52
 3/4 tabaki ***** válasza:
100%
Bizony. Az, hogy „rajta van egy effekt” csak egy kifejezés, de ugyanúgy, mint a képszerkesztésben is, annyit jelent, hogy ott megváltozott az eredeti képadat. A képes szólás a szerkesztés idejét idézi, amikor a változtatást még csakugyan külön „rétegen”, vagyis a képtől független adatként kezelheted. A videó azonban ebben az állapotában még csak terv. Amikor a program ennek az alapján elkészíti (rendereli) a tényleges képsort, az már egyrétegű lesz, vagyis csak azt tartalmazza, amit mutat. Tehát az effektet a kész videóról már nem, csak az összeállítási tervéből (projektfájl) tudnád eltávolítani, és abból egy újabb rendereléssel előállítani a takarás nélküli változatot.
2017. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Ha írok valamit, de azt kiradírozomb akkor el tudom-e tüntetni valahogy a radírt, hogy ismét olvasható legyen az eredeti írásom?
2019. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!