Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy olyan személy aki nem...

Egy olyan személy aki nem játszik, nem használ Windows specifikus programokat, annak miért nem jó bármelyik pofásabb GNU/Linux disztribúció?

Figyelt kérdés
Persze nem veszi és soha nem is vette meg se az operációs rendszert (XP/7/8/8.1/10),se a rajta futtatott fizetős programot.

2017. okt. 17. 09:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
könnyebb kezelni, mert jobban ismeri
2017. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
54%

1. Mert mindenki azt használ

2. Mert nem akar Linux fórumokat bújni, hogy akkor ezt és ezt hogyan lehet megoldani

2017. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Szerintem is a megszokás lehet a háttérben (+ még magánszemélyt nem pereltek be,mert otthon tört Windows-t használ).
2017. okt. 17. 09:48
 4/38 anonim ***** válasza:
36%

Az usb vackok, mint fényképező, telefon stb jobban illeszthető meg valóban a megszokás.

Ha meg "ingyen" kapsz egy mercit, minek járnál busszal...

2017. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

"rajta futtatott fizetős programot". Linux alá lehet nem létezik ez a program.

Linux teljesen más, mint a Windows. Ez olyan, mint a die-

seles vagy benzines kocsi. Mindkettőben nagyjából ugyanaz

van (motor, kaszni, kerekek), de ha picit is bele kell

nyúlni egy ismeretlen rendszerbe, akkor ott már gond

lehet. Kereshetnéd évekig egy benzinesben az izzítógyer-

tyát, de próbálhatnál karburátort szerelni a dieselesbe

is. Nem működne a dolog. Na kb ez van a két rendszernél

is.


+ amit előttem írtak :)

2017. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 tabaki ***** válasza:
100%

@#4:

Nincs igazad. Attól még, hogy ingyen kapja a linuxot, miért ne használhatna Windowst?


@Kérdező:

Mert azt se tudja, mi fán terem. Fel sem tételezi, hogy amit Windowsban tud, az máshol is érvényes. Ki sem akarja próbálni, mert a hagyományos MS-nevelés talpköve, hogy tilos vért tartani a pucában. Nem kell erőltetni.

2017. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
28%

én nagyon értek a gépekhez, még Linuxon is eligazodok, de semmi kedvem otthon a kényelmes Windowst feladni egy Linuxra, hogy aztán a legegyszerűbb hülyeségek miatt internetet kelljen bújnom 2 órát, hogy rájöjjek Linuxon az hogy működik.

Nem számítva bele a családot, ahol ha valami picike változás van, már elveszítik a fejüket, hogy semmi sem megy.

2017. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 tabaki ***** válasza:
100%
Hát, nem is tudom... Én a programokat általában az ikonjukkal indítom el, és az ablak keretén lévő X-re kattintva állítom le. Ami a kettő között történik, az is hasonló forradalom a Windowshoz képest. Bele kell őrülni.
2017. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 SimkoL ***** válasza:
Az a gond, hogy Linux és Linux között nagy eltérések vannak. A Kylix3-at - aki nem tudná a Delphi-hez hasonló programozási nyelv, a Delphi 7 kiadásának magasságában jelent meg és Linux alá lehetett lehetett 'volna' programozni - akartam feltelepíteni de csak egyes Linux verziók 'ették' meg. A Delphi 7-et mai napig, holott 2002-es kiadású, minden Windowsra felhúzom.
2017. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%

# 6


Félredumálsz vagy nem nekem akartál írni...

A merci a windows, a busz a linux;)

2017. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!